Wiadomości

W dniu 19 października br. w budynku Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbyła się X jubileuszowa edycja Giełdy Pracodawcy i Przedsiębiorczości, organizowana przez Biuro Karier Studenckich oraz Samorząd Studencki Politechnik Śląskiej.Hasło tegorocznej giełdy to „ Student na rynku pracy-kręta droga do sukcesu?”

Giełda stanowiła doskonałą okazję do bezpośredniego kontaktu ze studentami, jak również z firmami małego, średniego i dużego sektora  działających nie tylko na terenie woj. śląskiego ale również poza nim. To  również okazja  do spotkania z instytucjami rynku pracy w tym z urzędami pracy, organizacjami studenckimi  i kołami naukowymi działającymi  na Politechnice Śląskiej. Firma Landster jak co roku wzięła udział w giełdzie promując swój program staży skierowany do studentów oraz w celu nawiązania kontaktu z nowymi  firmami, które byłyby zainteresowane udziałem w projekcie Studia Dualne Sieci K2, który jest realizowany we współpracy Klastra Silesia Automotive & Advanced Manufacturing z Wydziałem MT Politechniki Śląskiej oraz partnerami przemysłowymi.

W ramach giełdy odbywał się również  m.in.  OpenSpace „Student na rynku pracy-kręta droga do sukcesu”, wykład „Programowanie robotów”, oraz warsztaty „Sprintem do celu-zwinne podejście do realizacji projektów”. © 2019 Landster Business Development Center. Wszelkie prawa zastrzeżone.