Wiadomości

 

W dniach 25-26.05.2017 r.    w Sali Konferencyjnej na parterze Kompleksu  "Nowe Miasto",  w Bielsku Białej  odbyło się na szkolenie Train the Trainer dla   trenerów wewnętrznych–opiekunów   w ramach Studiów Dualnych.

Szkolenie , było  prowadzone przez Panią Danutę Mirek trenera zarządzania z 20 letnim stażem w zakresie projektowania                     i prowadzenia szkoleń. Obszar specjalizacji merytorycznych: szkolenia z zakresu HR (rekrutacja i selekcja, ocena pracownicza, zarządzanie funkcją szkoleniową, rozwój pracowników, outplacement), szkolenia z zakresu umiejętności osobistych (komunikowanie się, radzenie sobie ze stresem i wypalenie zawodowym, asertywność itp.), motywowanie i zarządzanie.

Celm ogólny szkolenia było przygotowanie od strony metodyczno-psychologicznej do pełnienia roli opiekuna –nauczyciela w ramach studiów dualnych.

W szkoleniu uczestniczyli przedstawiciele  z następujących firm w których studenci z Politechniki Śląskiej w Gliwicach odbywają zajęcia  w ramach Studiów dualnych sieci K2:

- CMC Poland Sp. z o. o. Zawiercie

- Electropoli Poland  Sp. z o. o.   Bielsko-Biała

- Hutchinson Poland   Sp. z o. o.  Bielsko-Biała

 - Hutchinson Poland   Sp. z o. o. Żywiec

- Nexteer Automotive Poland   Sp. z o. o. Gliwice

- Ficomirrors Polska  Sp. z o.o. Dąbrowa Górnicza

- Plastic Omnium Auto Exteriors  Sp. z o.o. Kleszczów© 2019 Landster Business Development Center. Wszelkie prawa zastrzeżone.