Wydarzenia

Miło nam poinformować, że 17 września 2014 r. w siedzibie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej podpisane zostało porozumienie dotyczace powołania Centrum Kompetencji - placówki mającej stać się kuźnią kadr dla śląskiego przemysłu.

Sygnotriuszami porozumienia są przedstawiciele Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej S.A., konsorcjum Silesia Automotive, Festo Sp. z o.o. oraz Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Katowicach. Honorowy patronat nad inicjatywą objął prezydent miasta Katowice, Piotr Uszok.

Ośrodek będzie szkolić i doszkalać specjalistów i wysoko wykwalifikowanych pracowników na potrzeby śląskiego rynku pracy i regionalnych pracodawców. W pierwszym roku funkcjonowania działalność ośrodka dedykowana będzie w szczególności branży motoryzacyjnej.

Nasza firma, wraz z całym konsorcjum Silesia Automotive, jest jednym z inicjatorów założenia Centrum Kompetencji i weźmie udział w jego rozwoju, dostarczając informacji dotyczących śląskiego rynku pracy i zapotrzebowania pracodawców.

Więcej informacji na temat podpisanego porozumienia oraz Centrum Kompetencji znajdą Państwo na niżej podanych stronach internetowych:

materiał filmowy telewizji Com TV
informacja na stronie KSSE S.A.
informacja na stronie ZDZ w Katowicach
informacja na stronie klastra Silesia Automotive
informacja na portalu Info Katowice.pl

© 2019 Landster Business Development Center. Wszelkie prawa zastrzeżone.