Wydarzenia

5 listopada 2014 r. nasza firma, reprezentująca także konsorcjum firm Silesia Automotive, uczestniczyła w Targach Pracy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, organizowanych już po raz 20. przez uczelniane Biuro Karier.

W tegorocznych Targach Pracy wzięło udział w sumie ponad 40 przedsiębiorstw różnych branż z terenu Bielska-Białej oraz województwa śląskiego.

Przy naszym stoisku studenci, absolwenci oraz osoby poszukujące zatrudnienia zapoznawały się z ofertami pracy w ramach prowadzonego aktualnie przez nas naboru oraz z działalnością naszej firmy. Odwiedzający ciekawi byli, czym się zajmujemy i jakich pracowników poszukujemy; interesowała ich także działalność klastra Silesia Automotive, który funkcjonuje w ramach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i zrzesza firmy z branży motoryzacyjnej.

Osobom, które odwiedziły nasze stoisko oraz przedstawicielom innych firm uczestniczących Targach bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością i miłe rozmowy a tych, którzy zostawili nam swoje cv zapewniamy, że wnikliwie je przeanalizujemy i skontaktujemy się, jeżeli okażą się interesujące.
© 2019 Landster Business Development Center. Wszelkie prawa zastrzeżone.