Wydarzenia

15 kwietnia 2015 r. nasza firma, reprezentująca także klaster  Silesia Automotive, uczestniczyła w Targach Pracy Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej, organizowanych po raz 21. przez uczelniane Biuro Karier.

W jedynej w tym roku edycji Targów Pracy ATH wzięło udział w sumie ponad 40 przedsiębiorstw różnych branż z terenu Bielska-Białej oraz województwa śląskiego a także instytucji zajmujących się rynkiem pracy.

Przy naszym stoisku studenci, absolwenci oraz osoby poszukujące zatrudnienia zapoznawały się z ofertami pracy w ramach prowadzonego aktualnie przez nas naboru oraz z działalnością naszej firmy. Odwiedzający ciekawi byli, czym się zajmujemy i jakich pracowników poszukujemy; interesowała ich także działalność klastra Silesia Automotive, który funkcjonuje w ramach Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej i zrzesza firmy z branży motoryzacyjnej.

Osobom, które odwiedziły nasze stoisko oraz przedstawicielom innych firm uczestniczących Targach bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością i miłe rozmowy a tych, którzy zostawili nam swoje cv zapewniamy, że wnikliwie je przeanalizujemy i skontaktujemy się, jeżeli okażą się interesujące.© 2019 Landster Business Development Center. Wszelkie prawa zastrzeżone.